cordyceps sinensis

Účinky cordyceps sinensis

Cordyceps Sinensis je přírodní antibiotikum, neutralizátor různých jedů, antioxidant a v neposlední řadě stimulant lidského těla a ducha.
Toto všechno znamená, že Cordyceps Sinensis pomáhá při nachlazení, zánětech dýchacích cest, zánětech vylučovacího ústrojí, zpomaluje buněčné stárnutí, podporuje funkci, ale také napomáhá obnově jater a ledvin.
Cordyceps = přírodní lék.


Cordyceps by se diky složce cordycepin (3'deoxyadenosine),  mohl stát zdrojem nového typu léků. Naznačuje to studie britských vědců.  ( NaturalNews) Nový "zázračný" lék pro léčbu roztroušené sklerózy  Gilenya  byl ukraden ("odvozen") z Cordycepsu ??? .Lék  byl schválen FDA, tato izolovaná molekula může léčit svalovou sklerózu.  Lék působí tak, že selektivně potlačuje imunitní systém a zabraňuje mechanismu svalové sklerózy útočit na vlastní tkáně organismu. Je potvrzeno ,že houba z nichž byla molekula léku  odvozena  je  Cordyceps, který toho  může dosáhnout totéž. 

Sexuální dysfunkce

Cordyceps vykazuje mírný účinek na sexuální funkce. V klinických studiích u starších populací, zlepšení bylo zaznamenáno sexuální touhy a mužnost.

Široké možnosti využití cordyceps sinensis

cordyceps-sinensisDále také pomáhá při kardio-vaskulárních chorobách (infarkt myokardu, srdeční arytmie...), ale také při nadměrném pocení. Cordyceps Sinensis také napomáhá regeneraci svalové hmoty po velké zátěži. Pomáhá a zdokonaluje mimo jiné i mentální funkce (schopnost učení se).

Vhodné i jako doplněk stravy pro prevenci

sinensisDále je také vhodné používat Cordyceps Sinensis jako doplněk stravy pro prevenci různých chorob, nebo jen tak, pro zlepšení imunity a psychické pohody. Velkou výhodou je, že u cordyceps sinensis dosud nebyly nalezeny žádné kontra indikace (může se užívat s jakýmikoli jinými medikamenty)

Cordyceps sinensis pomáha při
  • nachlazení a zánětech
  • velké fyzické a psychické zátěži
  • nemocech dýchacího i trávicího ústrojí
  • kardio-vaskulárních chorobách
  • srdeční arytmii
  • revmatismu
  • celkové slabosti
  • a dalších chorobách a onemocněních...

sinensis-cordyceps